info

Inspirace

21. srpna 2010 v 12:54 | Laura
ovipJak by tomu řekl Stephen King, asi trpím spisovatelským blokem. Já bych tomu řekla, že mi došla inspirace. Většinu svýho času, a to asi od začátku tohodle měsíce, mi nějak došla inspirace. Nevím, o čem bych mohla psát. Přijde mi, že píšu povídky hlavně o ztracené lásce a celkově tak o... kravinách, slušně řečeno. A tak mě napadlo, dát si chvíli pauzu, jenže to mi připomíná fakt, že bych nejradši psala, jen nevím co. A vlastně tím chci říct, abyste se, ti co náhodou čtou můj blog, nedivili, když tady nepřibude žádná nová povídka, protože zrovna tuhle dobu mám prázdnej mozek, všechny myšlenky mi jaksi unikly někam pryč a mámt, pocit, že chvíli bude trvat, než se mi zas vrátěj.

Paris in my blog

15. června 2010 v 7:04 | Laura
Zářivá Paříž - avatar 5
Ahoj :) určitě jste si všimli nového laye tady na blogu.
Objednávála jsem si ho u Dincie
a neudělala jsem chybu. Nejdřív jsem se trošku bála, jak to bude vypadat, protože jsem strašně vybíravá ale teď... Nemám slov.
Moc se mi to líbí... Ta noční eiffelovka a... Já už nic nebudu říkat snad jen to, že je to dokonalé, krasné, boží, fantastický, nádherný, moc pěkný a já nevím jaký ještě :D
Poznamka: Už vím, kde si budu objednávat nové laye ;)

Spolumajitel/ka

1. června 2010 v 17:12 | Laura
Přemýšlela jsem, čím bych tenhle blog oživila. Nenapadlo mě nic velkolepého a ani radikálního, ale pár změn bych tady udělat měla a mohla.
  • Rozhodně bych chtěla začít akšn o mé velkolepé povídce. Bohužel jsem zatím na začátku a vlastně nemám ani uspořádaný, jak všechno to dopadne. Budu se snažit, aby ta povídka, která nemá ještě ani název, aby byla skvělá, úžasná, jedinečná, protože je to první povídka, u které měním žánr. Vždycky šlo jen o ty sladké a romantické povídky. Tentokrát bych chtěla zkusit napsad povídku smíchanou s romantikou a fantasy. Nechala jsem se inspirovat Twilight ságou a The Vampire Diaries, což jsou vlastně filmy a knížky o upírech, takže se v mých příbězích budou oběvovat tyto bytosti a možná i některé jiné. Další změnou v mém psaní je asi to, že se nebudou odehrávat v České republice, ale spíš ve Francii, protože je to moje oblíbená země, která mě přitahuje, v Irsku, protože se tam chci podívat a v Americe, protože je to sama sobě přitažlivá země. Jména též nebudou česká, ale pokusím se vymyslet americká, irská a fracouzská jména.
  • Druhý a i hlavní bod, proč píšu tento článek je, že... Je konec roku a tím se nahrnuje jak učení tak všechna možná akce, které můžo být. Proto moc nestíhám chodit na bog.cz a tudíž přidávat články a i povídky. Proto se ptám, jestli nechce být někdo spolumajitel, nebo spolumajitelka blogu? pokud ano, kdyžtak se mi ozvěte na ICQ - 465748202 nebo na e-mailu: happymemories.blog@seznam.cz
    Mám jen pár bodů, které musíte mít splněné, pokud nemáte třeba jen jeden bod splněný, můžete se mi ozvat na jeden z kontaktů a domluvíme se.
  1. Jelikož jde o blog, na kterém zveřejňuji povídky, asi bys měl/a aspoň povídky trošku psát.
  2. Mít pár 'měsíců' zkušeností s blogem.
  3. Aspoň malinko umět grafiku na blogu (design, atd.) protože aspoň jeden majitel blogu by to umět měl :D
  4. Nepodvíst mě, neukrást mi blog...
Takže, kdo má aspoň malinký zájem, může se ozvat :) budu jen ráda.
PS: Prozatím zastavím přidávání povídky Dopisy, protože blog není zatím pořádně rozjetý, takže se ho pokusím nejdřív pořádně rozjet a až pak přidávat ony povídky :)
 
 

Reklama