blog

Holiday

19. srpna 2010 v 11:22 | Laura
Prázdniny utekly překvapivě rychle. Celý měsíc jsem byla v Praze u sestřenky, každý den jsme něco podnikly. Pak jsem přijela domů a zjistila jsem, že už vlastně žádný plány nemám a vlastně jsem za to byla i vděčná protože jsem už pár dní chtěla být doma, koukat jak můj malej bráška roste, být s lidma v jiným světě, dělat věci, aniž bych na svou sestřenku musela brát ohledy.
Jenže jsem si taky uvědomila, že dva měsíce jsou strašně krátká doba. A já seuž pekelně začínám bát do ové školy, kam vstoupm jako prvák. Přemýšlela jsem, čeho se vlastně bojím. Bude tam dalších 29 dětí, které tam budou poprví, stejně jako učitel, který nás všechny uvidí poprví. Bojím se tý cesty? Ale houby, každý ráno a někdy i odpoledne, kdy budu jezdit ze školy, budu jezdit se svou, nebojím se říct, že skoro nejlepší, kámoškou, se kterou jsem chodila do třídy a znám jí vcelku dobře. Vím, že jde jen o těch prvních pár
dní. Ale já mám spíš strach, že se s nikým neskamaradím, protože když se bohybuju v okruchu neznámejch lidí, nejsem moc mluvná. No, uvidíme, ztrah z toho vážně mám, ale tak... Každej si to zažil, nebo zažije a já musím taky, že.
Jinak... Chtěla bych se omluvit, že tady přes prázdniny nepřibil ani článek... Jak už jsem řekla, byla jsem pryč a pak v sprnu jsem nějak neměla náladu napsat nějakou povídku.

Začátky

6. května 2010 v 16:50 | Laura
zčtk
Každý má nějaký ten začátek. Některé začátky skončí přesně tak, jak si přejete. A některé ani nezačnou.
Měla jsem hodně blogů, na kterých jsem chtěla a chvíli i zveřejňovala svoje povídky ale nikdy to nedopadlo tak, jak bych chtěla. Tak jsem si řekla, že tohle je poslední pokus. Víckrát už se snažit o to, aspoň malinko zveřejnit povídky, které jsem napsala, nebudu.
Vím, že mi to moc nejde, že nejsem v tomhle nejlepší ale za pokus to stojí a tak doufám, že občas si nějakou tu mojí povídku přečtete, protože myslím, že zas tak špatné nejsou. Psaní je jediná věc, ve které jsem si jakštakš jistá.
Takže... Doufám, že si sem tam tu povídku přečtete a ohodnotíte jediným komentářem. I když třeba dvouslovným.
 
 

Reklama