Holiday

19. srpna 2010 v 11:22 | Laura |  blog
Prázdniny utekly překvapivě rychle. Celý měsíc jsem byla v Praze u sestřenky, každý den jsme něco podnikly. Pak jsem přijela domů a zjistila jsem, že už vlastně žádný plány nemám a vlastně jsem za to byla i vděčná protože jsem už pár dní chtěla být doma, koukat jak můj malej bráška roste, být s lidma v jiným světě, dělat věci, aniž bych na svou sestřenku musela brát ohledy.
Jenže jsem si taky uvědomila, že dva měsíce jsou strašně krátká doba. A já seuž pekelně začínám bát do ové školy, kam vstoupm jako prvák. Přemýšlela jsem, čeho se vlastně bojím. Bude tam dalších 29 dětí, které tam budou poprví, stejně jako učitel, který nás všechny uvidí poprví. Bojím se tý cesty? Ale houby, každý ráno a někdy i odpoledne, kdy budu jezdit ze školy, budu jezdit se svou, nebojím se říct, že skoro nejlepší, kámoškou, se kterou jsem chodila do třídy a znám jí vcelku dobře. Vím, že jde jen o těch prvních pár
dní. Ale já mám spíš strach, že se s nikým neskamaradím, protože když se bohybuju v okruchu neznámejch lidí, nejsem moc mluvná. No, uvidíme, ztrah z toho vážně mám, ale tak... Každej si to zažil, nebo zažije a já musím taky, že.
Jinak... Chtěla bych se omluvit, že tady přes prázdniny nepřibil ani článek... Jak už jsem řekla, byla jsem pryč a pak v sprnu jsem nějak neměla náladu napsat nějakou povídku.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama