Srpen 2010

Inspirace

21. srpna 2010 v 12:54 | Laura |  info
ovipJak by tomu řekl Stephen King, asi trpím spisovatelským blokem. Já bych tomu řekla, že mi došla inspirace. Většinu svýho času, a to asi od začátku tohodle měsíce, mi nějak došla inspirace. Nevím, o čem bych mohla psát. Přijde mi, že píšu povídky hlavně o ztracené lásce a celkově tak o... kravinách, slušně řečeno. A tak mě napadlo, dát si chvíli pauzu, jenže to mi připomíná fakt, že bych nejradši psala, jen nevím co. A vlastně tím chci říct, abyste se, ti co náhodou čtou můj blog, nedivili, když tady nepřibude žádná nová povídka, protože zrovna tuhle dobu mám prázdnej mozek, všechny myšlenky mi jaksi unikly někam pryč a mámt, pocit, že chvíli bude trvat, než se mi zas vrátěj.

Jezero

20. srpna 2010 v 18:42 | Laura
Jezero
Tohle je asi nejnovější povídka inspirovaná začátkem léta.
Jezero

Holiday

19. srpna 2010 v 11:22 | Laura |  blog
Prázdniny utekly překvapivě rychle. Celý měsíc jsem byla v Praze u sestřenky, každý den jsme něco podnikly. Pak jsem přijela domů a zjistila jsem, že už vlastně žádný plány nemám a vlastně jsem za to byla i vděčná protože jsem už pár dní chtěla být doma, koukat jak můj malej bráška roste, být s lidma v jiným světě, dělat věci, aniž bych na svou sestřenku musela brát ohledy.
Jenže jsem si taky uvědomila, že dva měsíce jsou strašně krátká doba. A já seuž pekelně začínám bát do ové školy, kam vstoupm jako prvák. Přemýšlela jsem, čeho se vlastně bojím. Bude tam dalších 29 dětí, které tam budou poprví, stejně jako učitel, který nás všechny uvidí poprví. Bojím se tý cesty? Ale houby, každý ráno a někdy i odpoledne, kdy budu jezdit ze školy, budu jezdit se svou, nebojím se říct, že skoro nejlepší, kámoškou, se kterou jsem chodila do třídy a znám jí vcelku dobře. Vím, že jde jen o těch prvních pár
dní. Ale já mám spíš strach, že se s nikým neskamaradím, protože když se bohybuju v okruchu neznámejch lidí, nejsem moc mluvná. No, uvidíme, ztrah z toho vážně mám, ale tak... Každej si to zažil, nebo zažije a já musím taky, že.
Jinak... Chtěla bych se omluvit, že tady přes prázdniny nepřibil ani článek... Jak už jsem řekla, byla jsem pryč a pak v sprnu jsem nějak neměla náladu napsat nějakou povídku.