Moon-Lustre - Drabble

9. června 2010 v 23:14 | Laura |  hotové
Moon-Lustre BLOG
Fájn.. sama jsi mě k tomu vybídla
Chtěla bych..chtěla.. hm..
- nechám to na tvém uvážení, jakou formu si zvolíš :)) ať už z toho uděláš horor nebo romantiku, určitě to bude krásné :)
- slova: měsíc, láska, štěstí, touha, vášeň, budoucnost, věčnost, knihy
- počet slov : 225
--> jsem zvědavá, jak to bude vypadat
*-*
Název povídky jsem pojmenovala Pohádka trošku jinak
Slova jsou tam snad všechna. Kdyby nějaký chybělo, určitě napiš a já to co nejrychleji upravím ;)
Počet slov jsem dodržela :D ale bylo to docela o tlamu přořád něco mazat a připisovat aby to bylo přensný :P ale bavilo me to a moc :)
No a tady je tvoje drabble, snad se ti bude líbit ;) :
Pohádka trošku jinak

Při svitu měsíce, kdy je ve tvaru koule a když se pořádně zadíváte uvidíte krátery. Při troše fantasie uvidíte oči, nos a noční čapku jako bývá v dětských pohádkách.
Dívka, která zaujatě sleduje onen měsíc, nikdy nepřemýšlela, jaká bude její budoucnost. Chtěla být slavná americká zpěvačka? Nebo herečka, slavná návrhářka? Být žena v domácnosti?
Když nad tím přemýšlela, bylo jí v podstatě jedno, čím by byla. Vždycky mohla utéct do světa fantasie, kde je všechno dovolené. Štěstí vyhrává nad zlem a po celé zemi vládne mír.
Knihy. Tam vše bylo dovolené. Láska vždy dopadla šťastně. Krásný princ zachránil sličnou princeznu. Zlá čarodějnice na věčnost upadla do ticha.
Už na to přišla. Chtěla by být princeznou. Jen princ by nemusel být princ, stačilo by jen, kdyby byl hodný a silná touha by ho poháněla aby jí zachránil před devítihlavým drakem. A vlastně ani princeznou být nemusela. Nikdo jí nevymluvil, že draci určitě nevěznili jen princezny.
Její příběh by měl vypadat tedy takto: Hrozný a krutý drak by jí jako obyčejnou dívku, která nebyla z bohaté rodiny, uvěznil někde, kam se každý dostal jen z obtíží. Udatní rytíři si netroufli na to, osvobodit jí, protože nebyla z urozeného rodu. Proto pořád čekala, až přijde on. I když nevěděla, jak bude vypadat, věděla, že až přijde a osvobodí jí. Vášeň a láska budou pocity, převládající nad jejich dušemi.
drak
 


Komentáře

1 Moon-lustre Moon-lustre | Web | 10. června 2010 v 20:24 | Reagovat

Nádherné :)) Děkuji :-*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama