3.dopis

30. května 2010 v 10:08 | Laura
4.7. 2010, Sázava

Ahoj Filipe!
Taky u vás prší? Taky se každou chvíli na obloze objeví blesk a v dálce hřmí?
Bojím se bouřky, vždyť víš.
Argo je už zase o něco větší. Jako kdyby rostl před očima. Sedí u mě, na posteli, a hlavu má položenou na mé noze. Vypadá, jako kdyby se smál. Závidím mu, že se nebojí.
Každý den, pokud není ošklivo, chodím ven s Terkou. Je to prima holka, za celý den nestihnu myslet na chmurné myšlenky. Ale nezapomínám myslet na tebe. Vyprávěla jsem jí, jaký si. Chtěla by tě poznat. Musíš být prý fajn. Seznámím tě s ní, ano? Bude se ti líbit, vypadá jako Sněhurka až na zelené oči.
Koupali jsme se v malém rybníčku, ještě než přišla bouřka. Na ten rybník si nepamatuju, ale vím, že jsem tam s tátou chodila, když jsme sem jezdili o prázdninách na víkendy.
Přivezla jsem si sebou spoustu knížek. I od Kinga. Vždycky si mi je snažil vnutit a zahazoval si mi romantické knížky. Nemám ráda horory ale přemohla jsem se a jednu začala číst. Měl si pravdu, jsou to chytlavé knížky. Skoro lituji, že jsem si vzala jen dvě. Kouknu se zítra ve městě, jestli tam nějakou mají, že bych si jí koupila. Už se do města těším. Jedeme pro nějakou látku, babička mi chce ušít šaty. Je to švadlena, víš? Určitě budou nádherné. Ukážu se ti v nich, i když bude třeba zima.
Strašně se mi nechce domů, do Prahy. Hned jak přijedu, jedeme druhý den do Španělska, na rodinnou dovolenou. Snažila jsem se přemluvit mámu, abych mohla zůstat tady, ale nedovolila mi to. Prý se konečně podívám do zahraničí, k moři. Nevím, nějak mě to neláká. Chci být tady, na Sázavě. Povídat si s Terkou, která nemá hloupé otázky a na nic se nevyptává. Chci chodit s babičkou do lesa, pomáhat jí a jezdit na Bertovi.
Hele, bouřka už přestala. Otevřela jsem si okno, aby mi sem proudil čerství vzduch. Miluju to, venku to jde cítit deštěm, který odešel a nechal za sebou mokro. Je to svěží, jako kdyby smyl to špatné a okolo nás je panenská příroda, která čeká, až po ní někdo půjde a zanechá stopu.
Promiň, musím končit. Argo už kňučí u dveří, asi chce jít na procházku. Ozvu se ti, až přijedeme z města, jo?
Tvoje Klárka.
 


Komentáře

1 Nikyta* Nikyta* | Web | 31. května 2010 v 21:22 | Reagovat

Ten design mě dostal do kolen..je to nádhera..Jak tam ještě ten Levhart tak roztomile čučíí..^^ :3 vážně nádhera! =)

2 Nikyta* Nikyta* | Web | 1. června 2010 v 14:05 | Reagovat

Tak to jo..=) díky za pochvalu..taky mě sál hodně nervů a úsilí.=DD

3 Nikyta* Nikyta* | Web | 1. června 2010 v 16:46 | Reagovat

..všechny obrázky jsou moje tvorba, do počítače daná pomocí scanneru ;) jinak dodělané je to v programu PhotoFiltre Studio..=)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama